VINYLCORK

Vinylová vrstva je vyrobená z aspoň 50% recyklovaného plastu, vďaku čomu sa nezaťažuje životné prostredie výrobou nových materiálov. Táto vrstva má jedinečnú povrchovú úpravu, ktorá dodáva podlahe vynikajúce antiabrazívne a antibakteriálne vlastnosti. 
Korková vrstva poskytuje lepšie pohodlie a zvukovú izoláciu. Vinylové podlahy sú v atraktívnych moderných dekoroch, ktoré prispievajú k vytváraniu príjemnej atmosféry vo Vašej domácnosti. 
Podlaha Vinylcork je zložená z 2mm exluzívnej vinylovej vrstvy (0,33 mm nášľapná vrstva) s integrovanou "microceramic" technológiou a antibakteriálnou ochranou, 1mm aglomerovanej korkovej izolácie, 6mm HDF dosky odolnej proti vlhkosti s vysokou hustotou (880 kg/m3), ochranného systému "JointShield", ktorý chráni hrany proti vlhkosti a 1,5mm integrovanej korkovej podložky s antibakteriálnou ochranou "Microban".

Podlahy s keramický lakom sa už vďaka jeho výborným vlastnostiam znovu nelakujú. Ušetríte tým veľa peňazí aj práce. Ak by napriek tomu potrebovala podlaha časom oživenie alebo obnovu, obráťte sa na odbornú firmu a pracovníkov. 

Položiek: 21

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Položiek: 21

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne